Měšťanský dům: ideální místo pro vaše rodinné oslavy

Hledáte ideální místo pro rodinnou oslavu, svatbu, výročí nebo smuteční hostinu? Měšťanský dům nabízí reprezentativní prostory, které splní všechny vaše požadavky.

Ve velkém sále měšťanského domu můžete uspořádat hostiny pro až 100 osob. Pro svatební obřady je k dispozici elegantní obřadní síň, která je součástí této historické budovy. Oba sály jsou vybaveny vlastním zázemím včetně kuchyňky s myčkou, lednicí a dalšími nezbytnými spotřebiči, což zajišťuje pohodlí a funkčnost pro vaše akce.

Pokud hledáte i ubytování, měšťanský dům poskytuje apartmán pro 2+2 osoby s veškerým komfortem, včetně vlastní koupelny a kuchyňky. Navíc, téměř všechny prostory jsou bezbariérové, což je ideální pro hosty s omezenou mobilitou.

Zájemci si mohou pronajmout kterýkoliv ze zmíněných prostor. Aktuální ceník pronájmů najdete na webových stránkách města.

Foto: ano, i takto by mohla vypadat vaše oslava!

Datum vložení: 24. 4. 2024 7:35
Datum poslední aktualizace: 24. 4. 2024 11:12