PŘEHLED AKTUALIT Z MĚSTA ALBRECHTIC

Nové dětské hřiště u měšťanského domu

Datum: 17. 5. 2024

Perfektní místo pro rodinné odpoledne! Nově vybudované hřiště nabízí bezpečné prostředí pro hry vašich dětí, zatímco vy si můžete vychutnat kávu v přilehlé infokavárně. Spojte příjemné s užitečným!

Den dětí v Biale

Datum: 17. 5. 2024

Město Biala zve na dětský den v Biale, který se koná v sobotu 1. června na hřišti v Biale.

Hlasování do participativního rozpočtu bylo spuštěno!

Datum: 16. 5. 2024

Nyní máte možnost ovlivnit, kam půjde 1 milion korun z městského rozpočtu! Zde jsou projekty, mezi kterými můžete vybírat.

Írán - dvě tváře Persie

Datum: 16. 5. 2024

Írán – dvě tváře Persie byl název cestovatelské přednášky pana Michala Štěpánka, která se konala v úterý 14. května 2024 ve velkém sále měšťanského domu.

Bezpečněji do školy: město chystá opravu cesty na Opavické ulici a výstavbu nového chodníku

Datum: 15. 5. 2024

Město ve spolupráci se Správou silnic Moravskoslezského kraje připravuje významné zlepšení pro občany Města Albrechtic. Již v dubnu byla vyhlášena veřejná zakázka na opravu cesty a vybudování nového chodníku podél Opavické ulice, vedoucí kolem místní základní školy.

Ztráty a nálezy

Datum: 14. 5. 2024

Našel se mobilní telefon, pokud jej postrádáte, volejte na tel. 739 264 118.

Výročí 150 let Sboru dobrovolných hasičů (1874-2024)

Datum: 14. 5. 2024

Uplynulo již 150 let od založení Sboru dobrovolných hasičů v Městě Albrechticích - a to oslavíme ve velkém stylu!

Svoz plastu z vilové čtvrti proběhne ve čtvrtek 16. května

Datum: 14. 5. 2024

Upozorňujeme občany, že svoz plastu z vilové čtvrti proběhne ve čtvrtek 16. května, prosíme nezapomeňte připravit pytle s plastem před váš dům. Děkujeme.

Město vyvěsilo vlajku města před budovou městského úřadu

Datum: 13. 5. 2024

Od dnešního dne bude na stožáru před městským úřadem stále vlát vlajka Města Albrechtic, která se stala symbolem města již v roce 1998.

Nová kapitola pro Celní ulici: cukrářská výroba se mění na bytový dům

Datum: 13. 5. 2024

Město Albrechtice se chystá oživit ulici Celní díky přeměně bývalé cukrářské výrobny na moderní bytový dům. Tento projekt, iniciovaný darem od Moravskoslezského kraje, je reakcí na rostoucí poptávku po bydlení ve městě.

Zobrazeno 1-10 ze 2607